We use cookies

By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info

 

Company profile

Spoločnosť GEMINI BROKER, s.r.o.  je realitná kancelária, ktorá sa od roku 2015 zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností na východe Slovenska a Maďarsku.

Táto spoločnosť vznikla na základe myšlienky, že pre svojich klientov chce byť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti solídnym a silným partnerom, ktorá háji predovšetkým záujmy klientov a flexibilne sa prispôsobuje ich požiadavkám k obojstrannej spokojnosti. Kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom

Naša spoločnosť stojí pri klientovi pri nadobudnutí novej nehnuteľnosti až dovtedy, kým nás klient potrebuje a tým sa vytvárajú niekedy až nadštandardné vzťahy.

Naša  obchodno - realitná spoločnosť, ktorá spojením ľudí z realitnej, finančnej a právnej praxe prináša klientom komfortné a rýchle riešenia  pod jednou strechou.

Služby právnika, zazmluvnenie všetkých bánk a stavebných sporiteľní pri financovaní a prefinancovaní bývania, poistení nehnuteľnosti či právne dokumenty pre zabezpečenie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vytvárajú priestor pre riešenie Vašich požiadaviek.

Sme pripravení na výzvy a neštandardné situácie. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

GEMINI BROKER je  .... Váš partner na ceste za novým domovom.... a možno aj životom....