spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. Viac info
 

GEMINIBROKER ponúka v obci Gönc 3,5 izbový dom v dobrom stave aj na okamžité bývanie

Interné ID: 851
Ulica: Károly Gáspár
Obec: Gönc
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
54 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER ponúka v obci Gönc 3,5 izbový dom v dobrom stave aj na okamžité bývanie.  Tento rodinný dom bol postavený v roku 1974 na rovinatom pozemku s rozlohou 882m2 z kvádrov. V dome sa nachádzajú 3 väčšie izby a jedna malá. Podlahy v izbách sú parkety, na ktorých je plávajúca podlaha. V kuchyni a v kúpeľni je dlažba. Okná sú drevené, no v dobrom stave. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi ako aj kotllom na tuhé palivo. V dome sa nachádza funkčný  kachlovec.  Strecha je v dobrom stave. Krytina je eternit. Plocha: úžitková 90m2. Pod domom ako aj na dvore sa nachádzajú pivnice. Na dvore sa nachádza garáž. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Tento dom s minimálnymi úpravami môže slúžiť aj na trvalé bývanie

Cena 54 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
882 m2
Zastavaná plocha:
120 m2
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

R1 ingatlan

R1 ingatlan

maklér

  • Slovensky
  • Magyar
  • English

We will be happy to advise you