spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka útulný rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave v tichej obci Fony

Interné ID: 756
Ulica: Fo ut
Obec: Fony
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
27 400 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka   rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave v tichej obci Fony, táto obec sa medzi hradmi Boldogkovaralja a Regéc a od Košíc je vzdialená iba 44km. Tento útulný rodinný domček bol postavený z kameňa cca okolo roku 1942 na rovinatom pozemku o rozlohe 920m2. Majiteľka domu má cit pre zachovanie pôvodných prvkov v rodinnom dome. V dome sa nachádzajú dve izby, kuchyňa, kúpeľňa a oddelené WC. V prednej izbe sú krásne parkety a nachádza sa tam krb. V kuchyni a v zadnej izbe je beton a PVC. V kuchyni sa nachádza plynový sporák ako aj šparhelt na tuhé palivo. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiatormi. Okná a dvere sú nové. V dome práve prebieha maľovanie, takže nový majiteľ si môže tento chutný domček užívať ihneď po kúpe. Pri dome sa ďalej nachádza letná kuchyňa s pecou na pečenie chleba, či pizze, dreváreň. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy: jabloň, slivka, orech, višňa. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 27 400 €Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
920 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

We will be happy to advise you