spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom gazdovského typu v obci Fuzérkajata

Interné ID: 747
Ulica: Dozsa Gorgy
Obec: Füzérkajata
Okres: Sátoraljaújhelyi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
18 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom gazdovského typu v obce Fuzérkajata, len 40 minút cesty z Košíc cez hraničný prechod Skároš.  Tento rodinný dom bol postavený z kameňa cca okolo roku 1950 na rovinatom pozemku o rozlohe cca 1300 m2. V dome sú 2 izby, chodba. V dome nie je zavedená voda. Na varenie sa používala letná kuchyňa. Vodu získavali zo studne. V dome je zavedená elektrina a ostatné inžinierske siete sú pri pozemku. Dom je prasknutý a  je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a po rekonštrukcii a úprave pozemku Vám poslúži ako oáza relaxu a pohody. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 18 500 € (resp. ponúknite cenu)

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete spoľahnúť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle 0908108208 alebo na infolinke : 0949 44 29 77 (zavoláme Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
1300 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

We will be happy to advise you