Az oldal sütiket használ

A weboldal használatával Ön elfogadja a sütik használatát, amelyek jobb szolgáltatásokat nyújtanak számunkra. Bővebben

 

Vállalati profil

Realitná kancelária GEMINIBROKER je realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností.
Ku komplexnosti poskytovaných služieb pod jednou strechou patrí poskytovanie   služieb v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, vypracovania podkladov k žiadosti o bankový hypotekárny úver, zabezpečenie poistenia nehnuteľnosti vo Vami vybranej poisťovni a vybavenie  vinkulácie.

Všetky služby sú poskytované prostredníctvom jednej kancelárie.

Pri predaji, kúpe, alebo prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti  zabezpečujeme klientom komplexný právny servis, vypracovanie súdno - znaleckého ocenenia nehnuteľnosti a geometrického zamerania nehnuteľností a pozemkov, potrebné pri dedičskom konaní alebo pri žiadostiach o hypotekárny úver.

V spolupráci s renomovanými partnermi ponúkame  vysporiadanie pozemkov, návrhy a realizácie záhrad a parkov, rekonštrukčné a stavebné práce.

Tím maklérov je pravidelne vzdelávaný profesionálnymi školiteľmi, ovládanie viacerých jazykov je samozrejmosťou.

V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Našim cieľom je vaša spokojnosť.