Az oldal sütiket használ

A weboldal használatával Ön elfogadja a sütik használatát, amelyek jobb szolgáltatásokat nyújtanak számunkra. Bővebben

 

Homestaging

Prvý dojem nikdy nenahradí ten druhý, ani tretí, ani štvrtý...... To platí nielen pri nových známostiach, ale aj pri nehnuteľnostiach. Ak chcete predať svoju nehnuteľnosť, tak je efektívne sa postarať, aby vyzerala vábne, voňavo, čisto, elegantne a prirodzene, teda tak, ako keď sa žena či muž vyberie na rande a chce sa ukázať v čo najlepšom svetle.

Záujemcov o kúpu nehnuteľnosti veľakrát odradí neporiadok, chaos, nedostatok svetla, nepríjemné vône. Sme ľudia a častokrát za nás rozhodujú naše pocity, či intuície. Môže to byť kvalitná nehnuteľnosť na dobrom mieste aj s dobre nastavenou cenou, ale ak tam vládne chaos a neporiadok, záujemca sa často otočí už vo dverách. 

Preto je veľmi dôležité nehnuteľnosť na predaj dôkladne pripraviť a to je práve práca home stagera.

Naša kancelária má bohaté skúsenosti ako nehnuteľnosť pripraviť na predaj a pri využití hodnotných rád respektíve služieb boli všetky „pripravené“ nehnuteľnosti predané veľmi rýchlo predané za výhodných podmienok, kde boli spokojní obe strany. Byty či domy po home stagingu sa predávajú o 70 – 80 % rýchlejšie ako bežné nehnuteľnosti.

V čom spočíva práca home stagera?

  • Postará sa o to, aby záujemca videl všetky prednosti  Vášho domu, či bytu. Naopak sa postará o to, aby chybičky krásy neboli až tak na očiach.
  • Pracuje s doplnkami ako lampy, vankúše, kvety, závesy, prehozy
  • Odstraňuje rušivé prvky v priestore
  • Premiestni nábytok, tak aby miestnosť vyzerala väčšie a svetlejšie
  • Pri starších nehnuteľnostiach s minimálnou investíciou vyzdvihne prednosti
  • Odporučí, ktoré osobné veci je nutné z predávanej nehnuteľnosti odstrániť a čo pridať, aby vyzerala lákavejšie.

Cena za služby home stagera sú ďaleko nižšie ako sú ceny za rekonštrukciu a pri predaji sa Vám niekoľkonásobne vrátia. Vašu nehnuteľnosť predáte za vyššiu cenu a rýchlejšie. Podľa štatistík sa nehnuteľnosti po home stagingu predávajú o 5 až 10 % drahšie ako iné porovnateľné objekty. Cena tejto služby sa na Slovensku pohybuje približne na úrovni 300 – 1000 €. V porovnaní s predajnou cenou zvýšenou o niekoľko tisíc eur je jasné, že investícia sa mnohonásobne vráti. Navyše, pri exkluzivite naša realitná kancelária ponúka home staging zdarma, v rámci služieb spojených s predajom.

Nekvalitná prezentácia často odrádza záujemcu nielen od prehliadky nehnuteľnosti, ale aj od samotného kliku na ponuku. Váš profesionálne upravený interiér medzi takými inzerátmi zažiari ako diamant.

Homestaging

Však posúďte sami...