Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Edelény - 7340m2 stavebný pozemok na predaj

Interné ID: 6054
Ulica: Edelény
Obec: Edelény
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
19 400 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám veľký stavebný pozemok v meste Edelény - Maďarsko, s rozlohou až 7340m2. K dispozícii sú všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, verejný vodovod aj kanalizácia. Pozemok je rovinatý, situovaný mimo hlavného ťahu v tichej a kľudnej lokalite, navyše v krásnom prostredí a s dobrými susedmi navôkol. Mesto Edelény je vzdialené od hraničného prechodu Turňa nad Bodvou / Hosťovce 40km a od Miškolca len 25km. 

Mesto má kompletnú občiansku vybavenosť, v blízkosti sa nachádza kostol, pošta, vlaková a autobusová zastávka, ďalej sa tu nachádza viacero potravín ako napr. Penny, nemocnica, škola, škôlka, čerpacia stanica, pizzéria, kvetinárstvo, bankomat, autoservis, a tiež sieť rôznych obchodov a služieb.

V okolí sa vyskytujú aj pamiatky ako kaštieľ v Edelényi, výhliadková veža v Szendrő,veľké množstvo rôznych múzeí, jaskynný komplex Aggtelek - Národný park, kláštorný komplex v malebnej obci Martonyi, morské oko v obci Jósvafő, múzeum s vystavenou najväčšou knihou na svete v obci Szinpetri. Rôzne turistické, cyklistické, ale aj rekreačné príležitosti - neďaleko sa nachádza obľúbená vodná nádrž Rakaca s možnosťou kúpania aj rybárčenia, krásny zatopený lom s jantárovo modrou vodou v slávnom banskom meste Rudabánya. Prostredie poskytuje aj možnosť hubárčenia či jazdenia na koňoch a ešte oveľa viac. Za spomenutie určite stoja aj vynikajúce prírodné pramene v okolí a ovzdušie vhodné pre prirodzenú liečbu horných dýchacích ciest !

Cena: 19 400€

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva,  prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke
+ 421 905 177 704     ALEBO   NONSTOP
mailom na : info@geminibroker.sk

Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na geminibroker.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
7340 m2
Plocha pozemku:
7340 m2
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Anastasiia Finger

GEMINIBROKER

  • Slovensky
  • Deutsch
  • English
  • Pусский

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti