Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Kariéra

Kto je vlastne realitný maklér, čo sa od neho očakáva a aké benefity získava v spolupráci so spoločnosťou GEMINI BROKER, s.r.o.

Realitný maklér disponuje najdôležitejšou vlastnosťou a to je – komunikácia a dôvera


V poslednom čase sa osobná forma komunikácie nahradzuje modernými spôsobmi komunikácie -  telefonickú, sms, e-mailovú komunikáciu, komunikáciu cez sociálne siete, ako napríklad Facebook, Viber, WhatsApp. Samozrejme pri komunikácii platia pravidlá slušného správania sa a vystupovania. Veľakrát úspešnosť budúceho obchodu závisí už od prvého kontaktu.
Vhodná argumentácia a komunikácia podľa typu klienta (naladenie sa) má vo výsledku veľký podiel na „výhre“ alebo „prehre“ realitného makléra. Nespokojný klient robí maklérovi často zlé meno a tým mu môže ovplyvniť jeho budúce obchody.

Základom úspešnosti realitného makléra je dôvera. U klienta si ju musí začať budovať už pri prvom kontakte. Dôvera pomáha rozpoznať zákazníkove požiadavky, potreby, preferencie a vnútornú motiváciu. Aj preto by mal realitný maklér pristupovať k svojej profesii zodpovedne, s chuťou a odhodlaním.

Preto naša spoločnosť dáva veľký  dôraz na formu komunikácie a tejto oblasti školí svojich maklérov ako správne dôveryhodne komunikovať. 


Realitný maklér sa pravidelne školí a  vzdeláva

Ak chcete byť profesionálom v svojom obore, krok vpredu pred konkurenciou a chcete vedieť po akých službách je dopyt na trhu,  je nevyhnutné sa neustále školiť a vzdelávať a tým získate vlastnosti a znalosti, za ktoré Vám klienti radi zaplatia. Naša spoločnosť zabezpečí pre svojich maklérov vzdelávanie, ktorým si zvýšia svoju kvalifikáciu a profesionalitu, tak,  aby všetky požiadavky na realitnom trhu hravo  zvládol bez problémov a aby poskytol klientovi nadštandardné a kvalitné služby.

Realitný maklér by mal byť v prvom rade človek

Realitný maklér by mal byť človek -  pracovitý, húževnatý, vytrvalý, samostatný, odhodlaný, lojálny k realitnej kancelárii. Mal by mať chuť učiť sa a prijímať rady. Nemala by mu chýbať spolupatričnosť, mal by mať pozitívny postoj k životu a chuť vykonávať prácu realitného makléra. Aj preto na prijímacom pohovore by mala zaznieť otázka, prečo sa záujemca rozhodol stať sa maklérom.

Klienti realitných kancelárii očakávajú od maklérov ľudský prístup, profesionalitu a informovanosť. Verbálne a inteligenčné schopnosti predurčujú realitného makléra k dlhodobým výborným výsledkom, ak je to v zlúčení s vytrvalosťou, odhodlaním a schopnosťou prekonávať prekážky.
V praxi realitného makléra sú špeciálne a veľmi užitočné napríklad aj schopnosti priestorovej orientácie, manažérske a organizačné schopnosti, ale aj empatia – schopnosť vžiť sa do situácie druhej strany.

Realitný maklér by mal byť čestný, korektný, spravodlivý a transparentný pri vykonávaní svojej práce.

Preto naša spoločnosť vytvára pre svojich maklérov také podmienky, ktoré ich učia sa stať človekom s ľudským prístupom a vedieme ich k čestnosti a v súlade s morálnymi zásadami.

Kým by mal byť realitný maklér pre klienta

Profesionálny realitný maklér je pre svojho klienta poradcom, psychológom, odborníkom v oblasti nehnuteľností, obchodným partnerom, niekedy však aj priateľom na celý život.

Všetci, ktorí ste sa rozhodli pre nádhernú, zodpovednú a náročnú prácu realitného makléra sú dvere pre spolupráci s našou spoločnosťou otvorené. Stačí sa ozvať telefonicky +421908108208 alebo  mailom: fedurcova@geminibroker.sk a na osobnom (online) pohovore zistíme, či budeme spolupracovať. Pretože to, či bude spolupráca úspešná závisí od oboch strán, jednoducho si musíme „sadnú“, aby sme spoločne vedeli vytvoriť fungujúci tím, kde sa všetci cítime dobre.

Kto je vlastne spoločnosť GEMINI BROKER, s.r.o.

Spoločnosť GEMINI BROKER, s.r.o.  je realitná kancelária, ktorá sa od roku 2012 zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností na východe Slovenska a Maďarsku.

Táto spoločnosť vznikla na základe myšlienky, že pre svojich klientov chce byť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti solídnym a silným partnerom, ktorá háji predovšetkým záujmy klientov a flexibilne sa prispôsobuje ich požiadavkám k obojstrannej spokojnosti. Kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom

Naša spoločnosť stojí pri klientovi pri nadobudnutí novej nehnuteľnosti až dovtedy, kým nás klient potrebuje a tým sa vytvárajú niekedy až nadštandardné vzťahy.

Naša  obchodno - realitná spoločnosť, ktorá spojením ľudí z realitnej, finančnej a právnej praxe prináša klientom komfortné a rýchle riešenia  pod jednou strechou.

Služby právnika, zazmluvnenie všetkých bánk a stavebných sporiteľní pri financovaní a prefinancovaní bývania, poistení nehnuteľnosti či právne dokumenty pre zabezpečenie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vytvárajú priestor pre riešenie Vašich požiadaviek.

Sme pripravení na výzvy a neštandardné situácie. Našim cieľom je vaša spokojnosť.


Etický realitný kódex GEMINI BROKER, s.r.o.

Snaha o vytváranie čistého a férového realitného prostredia, dbanie o korektnosť, profesionalitu a kvalitu poskytovaných služieb, boli aj pri zrode spoločnosti. Prijali sme etický kódex - súhrn základných hodnôt, princípov, pravidiel správania sa, práv a povinností.