Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Profil spoločnosti

Spoločnosť GEMINI BROKER, s.r.o.  je realitná kancelária, ktorá sa od roku 2015 zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu nehnuteľností na východe Slovenska a Maďarsku.

Táto spoločnosť vznikla na základe myšlienky, že pre svojich klientov chce byť pri predaji a kúpe nehnuteľnosti solídnym a silným partnerom, ktorá háji predovšetkým záujmy klientov a flexibilne sa prispôsobuje ich požiadavkám k obojstrannej spokojnosti. Kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom

Naša spoločnosť stojí pri klientovi pri nadobudnutí novej nehnuteľnosti až dovtedy, kým nás klient potrebuje a tým sa vytvárajú niekedy až nadštandardné vzťahy.

Naša  obchodno - realitná spoločnosť, ktorá spojením ľudí z realitnej, finančnej a právnej praxe prináša klientom komfortné a rýchle riešenia  pod jednou strechou.

Služby právnika, zazmluvnenie všetkých bánk a stavebných sporiteľní pri financovaní a prefinancovaní bývania, poistení nehnuteľnosti či právne dokumenty pre zabezpečenie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vytvárajú priestor pre riešenie Vašich požiadaviek.

Sme pripravení na výzvy a neštandardné situácie. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

GEMINI BROKER je  .... Váš partner na ceste za novým domovom.... a možno aj životom....