spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Vyšná Hutka - záhrada s chatou pri Košiciach - GEMINIBROKER

Interné ID: 992
Obec: Vyšná Hutka
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata
39 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka chatku so záhradou vo Vyšnej Hutke - 15 minút z centra Košíc. Pozemok má veľkosť 388m2 a je rovinatý, pekne upravený. Chatka je postavená z dreva, vnútorné steny sú tiež drevené a medzi nimi je izolácia - polystyrén. V chate sa nachádza len 1 izba, pod ktorou je pivnica. Pred dverami je menšia teraska a z boku je postavený altánok s vonkajším krbom na grilovanie. Pri chate je aj malá komora na odkladanie náradia a na záhrade je letná sprcha s ohrievačom vody a suché WC. Na pozemku je aj studňa v ktorej je vždy dostatok vody. Chatka bola postavená v 80tych rokoch, má 2-metrové základy a na streche je plech. Chata si prešla niekoľkými úpravami a vždy bolo o ňu s láskou postarané. V súčasnosti chata nemá súpisné číslo, avšak je to možné vybaviť. V blízkej budúcnosti sa plánuje na tejto ulici budovať voda a kanalizácia. Elektrina zavedená je. Prostredie v ktorom sa nachádza poskytuje dostatok súkromia a pokoja potrebného pre relax a nadobudnutie nových síl do života v dnešnom uponáhľanom svete.

Cena 39 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
25 m2
Plocha pozemku:
388 m2
Zastavaná plocha:
30 m2
Počet izieb:
1
Balkón:
nie
El. napätie:
230V
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti