spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Karcsa ponúka rodinný dom s veľkým pozemkom

Interné ID: 938
Ulica: Ady Endre
Obec: Karcsa
Okres: Bodrogközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
16 800 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Karcsa ponúka rodinný dom s veľkým pozemkom. Tento rodinný dom sa nachádza v intraviláne obce Karcsa na veľkom slnečnom pozemku s rozlohou 2724m2. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a je potrebná rekonšrukcia. Na pozemku sú inžiinierske siete - voda, elektrina, kopaná studňa. Dom je momentálne neobývaný, pozemku  je momentálne využívaný na poľnohospodárstvo. Nehnuteľnosť má viac možností využitia: a) blízkosť jazera Karcsa je nehnuteľnosť vhodná aj ako turistická ubytovňa a na tento účel už aj bola vypracovaná štúdia, čo je zahrnuté v cene nehnuteľnosti, b) po rekonštrukcii je vhodné na bývanie, c) blízkosť extravilánu a poloha pozemku je vhodná aj na poľnohospodárske účely a aj uskladnenie poľnohospodárskych strojov, d) veľkosť pozemku a poloha - prístup z dvoch strán asfaltovou cestou, keďže je rohový pozemok umožňuje rozdelenie pozemku aj na dve stavebné pozemky.  

Cena 16 800 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
86 m2
Plocha pozemku:
2724 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti