Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Bódvaszilas - 5i zateplený RD len 40 minút od Košíc GEMINIBROKER

Interné ID: 930
Ulica: Ady Endre út
Obec: Bódvaszilas
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
59 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka 2podlažbý priestranný 5izbový kompletne podpivničený rodinný dom v obci Bódvaszilas. Dom je vo veľmi dobrom stave, úžitková plocha je 240m2 a plocha pozemku je 613m2. Na prízemí sa nachádza predsieň, 3izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa so sprchou a WC a ešte jedno samostatné WC. Schodiskom sa je možné dostať na horné podlažie, kde je chodba a 2izby - jedna izba má vlastný balkón, rovnako je možné sa dostať z domu aj na spodné podlažie kde sa nachádzajú 4 miestnosti a nachádzajú sa tu dva kotle na vykurovanie - jeden je plynový a druhý je na tuhé palivo. V dome je centrálne kúrenie - radiátormi. Dvere a niektoré okná sú plastové, ostatné sú drevené. Podlaha: betón, parkety a dlažba. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete: obecná voda, plyn, elektrika a obecná kanalizácia. Celý dom je zateplený. Konštrukcia je kvádrová. Strecha je škridlová. Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi dobrej časti obce mimo hlavnej cesty na ulici Ady Endre út a v blízkosti už žije niekoľko Slovákov. Bódvaszilas sa nachádza necelých 50km od Košíc po rovnej dobrej ceste, čiže cesta trvá len 40minút. V obci sú obchody, pošta, čerpacia stanica, zdravotné stredisko, polícia, hasiči. 

Cena 59 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
613 m2
Úžitková plocha:
240 m2
Plocha pozemku:
613 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Podlahová plocha:
240 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Počet kúpeľní:
1
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Lucia - ingatlan

Lucia - ingatlan

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar
  • English
  • Pусский
  • Deutsch
  • Українська

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti