spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom s veľkým pozemkom v Janíku

Interné ID: 888
Obec: Janík
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
57 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom s veľkým pozemkom v Janíku. V cene je veľký rovinatý pozemok s veľkosťou 1056m2 (orná pôda) a zastavaná plocha a nádvorie s výmerou 689m2. Záhrada s veľkosťou 300m2 je pred domom a nie je v cene, no je možné ju dokúpiť. V dome sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa + zasklený balkón a komora/špajza. Všetky inžinierske siete sú zavedené, okrem plynu. Kanalizácia - žumpa. Pri dome je ešte jedna budova slúžiaca ako letná kuchyňa - je tam zavedená voda aj elektrika. Dom bol postavený z tehál, strešná krytina - škridla. Kúrenie - pieckami - sú komíny. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Dom je situovaný v dobrej lokalite mimo hlavnej cesty a novému majiteľovi poskytne vhodné prostredie pre oddych. Na pozemku sú ovocné stromy - dule, čerešne, hrozno a orech.

Cena 57 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
1745 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
Voda:
studňa
Kanalizácia:
žumpa
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti