spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 domy za jednu cenu v obci Perkupa - len 20km od hraníc.

Interné ID: 876
Obec: Perkupa
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
16 600 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 2 rodinné domy za jednu cenu v obci Perkupa - len 20km od hraníc. Domy sa nachádzajú na dvoch parcelách. Plocha pozemku je spolu 3900m2. Dom naľavo (bielej farby) bol postavený z tehál a valkov a je v zachovalom stave, je suchý. Predná časť obsahuje 3 miestnosti, jedna je prechodná. V strednej časti je 1 izba s kuchyňou a kúpeľňou s WC a v zadnej časti domu je ešte jedna izba so špajzou. Okná aj dvere sú pôvodné drevené, je možné ich zrekonštruovať a zachovať ich jedinečnosť. Podlahy: drevené podlahy, betón a PVC. Drevené stropy sú v perfektnom stave. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete. Kúrenie: plynovými gamatkami. Pod domom je aj pivnica. Druhý dom bol postavený z kameňa a tehál, nachádzajú sa v ňom 2 izby, kde sú drevené podlahy aj drevené stropy, ktoré sú v dokonalom stave. V zadnej časti sú ešte 4 skladové priestory. Na pozemku sa nachádza aj studňa. 

Cena 16 600 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu dohkatastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
200 m2
Plocha pozemku:
3900 m2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti