spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Rudabánya - domček s veľkým pozemkom - GEMINIBROKER

Interné ID: 996
Obec: Rudabánya
Okres: Kazincbarcikai
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
20 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka malý 1+1izbový domček s kuchyňou a kúpeľňou v obci Rudabánya. K nehnuteľnosti patrí pozemok s veľkosťou približne 3000m2. Zadnú miestnosť, ktorá má samostatný vchod je potrebné dokončiť - steny, strop a vybetónovať podlahu. V dome však ešte budú v cene vymaľované steny, okná aj dvere a v kuchyni bude vymenené umývadlo. Na stropoch sú veľmi pekné gerendy, ktoré sú v dobrom stave. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami, prípadne aj na tuhé palivo - je komín.  Dom je podpivničený. Konštrukcia domu je kamenná. Strecha je škridlová a je v dobrom stave. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete: obecná voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. 

V obci sa nachádzajú obchody, pizzéria, škola, škôlka, pošta, kostoly, múzeá, polícia a hlavne množstvo turistických atrakcií. Mestečko Rudabánya patrí k najstarším banským mestám Európy, preslávilo sa najmä ťažbou železnej rudy. Následkom ťažby tu vzniklo jazero modrozelenej farby s hĺbkou až 60m a tým je zároveň aj najhlbším jazerom Maďarska. Ponúka aj viacero turistických možností, v okolí jazera nájdeme niekoľko výhliadkových miest, v jednom z nich je možné pozrieť sa na miesto, kde sa našli 10 miliónov rokov staré pozostatky ľudoopa - Rudapithecus hungaricus - ktoré sú vystavené v Rudaparku. Rudapark ponúka okrem expozície aj herňu pre deti či paleontologický sochársky park so zvieratkami alebo pieskovisko s napodobeninami kostí. K dispozícii je toho však oveľa viac. Vedľa parku sú 2 tenisové kurty, určené aj pre rekreačných športovcov. 

Cena 20 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
60 m2
Plocha pozemku:
3000 m2
Zastavaná plocha:
60 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti