spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka dom v obci Szalonna - len 2km od jazera Rakaca

Interné ID: 860
Obec: Szalonna
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
14 400 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný dom v obci Szalonna len 2km od jazera Rakaca. Zastavaná plocha domu je 140m2 a úžitková je približne 120m2. Plocha pozemku je 2271m2. V dome nájdeme 3 izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s WC a komoru s vchodom na strechu. pod domom sa nachádzajú dve priestranné pivnice. Okná sú pôvodné, drevené, no v dobrom stave. Podlaha: dlažba, plávajúca, dyle. Kúrenie je zabezpečené pieckami.  Strecha je sedlová so škridlou, tiež v dobrom stave. Dom bol postavený v roku 1969 z kvádrov. Inžinierske siete sú zavedené: voda, elektrika, žumpa. Plynová prípojka  je veľmi blízko domu a obecná kanalizácia sa taktiež dá napojiť. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Výhodou sú veľmi nízke mesačné náklady. V cene je zahrnuté aj zariadenie.

Cena 14 400 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
140 m2
Plocha pozemku:
2271 m2
Zastavaná plocha:
120 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti