spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka zachovalý dom v pokojnej obci Varbóc

Interné ID: 856
Obec: Varbóc
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
18 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný dom v dobrom stave nachádzajúci sa v málo frekventovanej obci Varbóc. Úžitková plocha domu je 80m2 a pozemok má rozlohu 970m2. Dom bol postavený v roku 1960 z kameňa a váľku a v roku 1984 bola pribudovaná predná časť domu z kvádrov. V prednej časti nájdeme 1 izbu a jednu menšiu miestnosť, kde mala byť kúpeľňa. V zadnej časti nájdeme 2 izby, kuchyňu a kúpeľňu s WC. Pod domom sa nachádzajú 2 priestranné pivnice. Dom je úplne suchý a v dobrom stave. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom piecok na tuhé palivo. Sú zavedené všetky inžinierske siete okrem plynu, ktorý zatiaľ v dedine nie je, no časom sa bude možné pripojiť. Dom je situovaný na veľmi pokojnom mieste, takmer úplne na samote. Na pozemku sú aj ovocné stromy a orech. Nový majiteľ by tu iste našiel dostatok pokoja a kľudu. Výhodou sú nízke mesačné náklady a v cene je zahrnuté aj zariadenie. 

 

Cena 18 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
65 m2
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
970 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti