Az oldal sütiket használ

A weboldal használatával Ön elfogadja a sütik használatát, amelyek jobb szolgáltatásokat nyújtanak számunkra. Bővebben

 

Krasznokvajda - 40min od KE prerobený RD s veľkou záhradou

Belső azonosító: 47001
Utca: Krasznokvajda
Település: Krasznokvajda
Kerület: Encsi
Megye: Borsod-Abaúj-Zemplén
Olyasmi: Házak
Típus: Eladás
Ház típusa: Családi ház
63 900 €

Ingatlan leírása

GEMINIBROKER Vám ponúka dvojpodlažný dom s balkónom a garážou v obľúbenej obci Krasznokvajda - len 40km od Košíc. Rodinný dom v ideálnom stave s veľkou záhradou plnou ovocných stromov môže byť pre Vás tým správnym riešením. 

POZEMOK: Na pozemok je možné sa dostať z dvoch strán a dokonca je možné časť pozemku odpredať ako stavbený pozemok. Pozemok má veľkosť až 2200m2, je rovinatý, oplotený a slnečný. Je vhodný na pestovanie aj chov zvierat. Nachádza sa na ňom množstvo ovocných stromov rôznych druhov (spolu cca až 50ks): rôzne odrody marhúľ, hrušiek, sliviek, jabĺk, višňa, čerešňa, dula, nektarinka. Na záhrade sú tiež maliny a veľký bazový krík. Z domu a terasy je veľmi pekný výhľad na pole sezónne pokryté obilnými klasmi, alebo slnečnicami. 

KONŠTRUKCIA: Rodinný dom bol postavený okolo roku 1990 z kvádrov a je v perfektnom stave. Jedná sa o kvalitnú stavbu, dom je úplne suchý a nie je prasknutý. Strecha je eternitová - v dobrom stave a v podkroví je predpríprava pre ďalšiu štvrtú izbu s balkónom. 

DISPOZÍCIA: Dom má dva vchody a nachádzajú sa v ňom 3 izby, 2 kuchyne, obývačka, špajza s vstavanými regálmi, kúpeľňa, samostatné WC a pred vchodom je terasa. Pod domom je veľká pivnica. Za domom je osvetlená garáž a rôzne hospodárske budovy.

POPIS: V roku 2004 si dom prešiel rekonštrukciou a je vo vynikajúcom stave. Dvere aj okná boli vymenené za plastové. Steny - stierky. Podlahy: dlažba a plávajúca podlaha. V rokoch 2022-2023 bola nainštalovaná nová linka so spotrebičmi (chladnička, mraznička, el.sporák a rúra, mikrovlnka), nové regále v špajzi, boiler, moderná vaňa a WC.  Vykurovanie je v dome zabezpečené radiátormi - kotol na tuhé palivo (v pivnici) + možnosť kúriť aj pieckou. Voda je zohrievaná elektrickým bojlerom. Elektrické siete sú pripravené na vykurovanie elektrickým kotlom.

INŽINIERSKE SIETE: V dome sú zavedené všetky inžinierske siete okrem plynu: obecná voda, elektrina 240V aj 380V a dom je napojený na verejnú kanalizáciu. Energetický certifikát: A !!! Do domu bola zavedená nová elektrická prípojka pre silnejšie ističe a nočný prúd. Všetky ističe boli vymenené za nové. Elektrické káble boli čiastočne vymenené za medené a všetky spoje boli revidované s novými spojkami. Do domu je privedený optický internet.  

LOKALITA: Nehnuteľnosť je dobre situovaná, nachádza sa v krásnom prostredí mimo hlavnej cesty a je vhodná aj na trvalé bývanie, navyše je blízko Košíc a tak nie je problém s denným dochádzaním. V obci sa nachádzajú potraviny, lekáreň, škola, škôlka, liehovar a tiež tu funguje mobilný rozvoz jedál. Obec je veľmi príjemná, je bezproblémová a žije tu už viacero Slovákov aj priamo na rovnakej ulici.

CENA: 63900€

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva,  prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke
+ 421 905 177 704     ALEBO   NONSTOP
mailom na : info@geminibroker.sk

Tulajdonságok

Állapot:
aktív
Tulajdonjog:
Állami/ városi
Földterület:
3200 m2
Talaj típusa:
repülőgép
Terület:
Intravilan
Hasznos terület:
180 m2
Beépített terület:
150 m2
Alapterület:
115 m2
Tárolási terület:
40 m2
Állapot:
Teljesen átdolgozták
Szobák száma:
3
Épület típusa:
vegyes
Berendezés típusa:
részben felszerelt
Terasz:
igen
Garázs:
igen
Kamra:
igen
Raktár:
igen
Műhely:
igen
Építés éve:
1990
Teljes terület:
180 m2
Terasz területe:
20 m2
Teraszok száma:
1
Garázsok száma:
1
Segédprogramok:
ano
Víz:
igen
Elektromosság:
igen
Csatornázás:
igen
A telken - vízforrás:
igen
A telken - 230 V:
igen
A telken - 380 V:
igen
A telken - csatornázás:
igen
Fűtés - központi:
igen

Mutasd a térképen

Bróker

Anastasiia Finger

GEMINIBROKER

  • Slovensky
  • Deutsch
  • English
  • Pусский

Szívesen adunk tanácsot Önnek