Az oldal sütiket használ

A weboldal használatával Ön elfogadja a sütik használatát, amelyek jobb szolgáltatásokat nyújtanak számunkra. Bővebben

 

PERKUPA - dobrý 2i RD len 50min od Košíc za výhodnú cenu !!

Belső azonosító: 7010
Utca: Perkupa
Település: Perkupa
Kerület: Edelényi
Megye: Borsod-Abaúj-Zemplén
Olyasmi: Házak
Típus: Eladás
Ház típusa: Családi ház
32 000 €

Ingatlan leírása

GEMINIBROKER Vám ponúka dobrý sympatický 2i rodinný domček len 50minút od Košíc a necelých 20km od hraníc, čo umožňuje aj denné dochádzanie na Slovensko. Rodinný dom bol postavený v 60tych rokoch z tehál na kamenných základoch a je vo výbornom stave - je úplne suchý a nie je ani popraskaný. Strecha je škridlová, tiež v dobrom stave.

Dispozícia: hlavným vchodom sa dostaneme na podlhovastú terasku, kde je aj vchod do domu. Po vstupe sa ocitneme na chodbe, naľavo je kuchyňa a špajza, na konci chodby je kúpeľňa s WC a dvere napravo vedú do dvoch izieb. Pod domom sa nachádza aj pivnica tvorená z 2 miestností. Podlaha: dlažba a v izbách sú parkety. Kúrenie v dome je zabezpečené radiátormi - nový plynový kotol (2-ročný), ktorý zohrieva aj úžitkovú vodu. Na vykurovanie však je možné použiť aj piecky - dom má 2 komíny. Všetky inžinierske siete sú do domu zavedené: elektrina 240V aj 380V, plyn, voda je zo studne, avšak je možné sa bezproblémov napojiť na obecný vodovod a na obecnú kanalizáciu už je napojený. 

Plocha pozemku je 603m2 + ďalších cca 60m2 záhrady je pred domom a slúži na pestovanie zeleniny. Na upravenom rovinatom pozemku nájdeme aj hospodársku budovu slúžiacu ako sklad/dielňu, v minulosti využívanú na chov zvierat. Na záhrade je aj niekoľko ovocných stromov: jablko, višňa, slivka či hrozno. Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi peknom a pokojnom prostredí, mimo hlavnej cesty v príjemnej časti obce. Výhodou sú veľmi nízke mesačné náklady, pekné tiché prostredie a dostupnosť do mesta. 

Občianska vybavenosť obce Perkupa: v obci sa nachádzajú potraviny, pošta, vlaková a autobusová zastávka, zdravotné stredisko, kostol, krčma, zmrzlináreň, detské ihrisko, kvetinárstvo, škola, škôlka. V susedných obciach je aj čerpacia stanica, lekáreň, pekáreň, cukráreň, futbalové ihrisko.. V okolí je však množstvo zaujímavostí, preto tu možno nájsť rôzne turistické chodníčky a cyklotrasy. Za zmienku stojí napríklad neďaleká vodná nádrž Rakaca - raj rybárov a dovolenkárov (8km), jaskynný komlex Aggtelek ako aj jaskyňa Foldvár v Bódvarákó, morské oko v Jósvafó, najzachovalejší hradný komplex v malebnej obci Martonyi či najväčšia kniha na svete vystavená v obci Szinpetri a ešte mnoho ďalších. 

Cena 32000€

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva,  prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke
+ 421 905 177 704     ALEBO   NONSTOP
mailom na : info@geminibroker.sk

Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

Tulajdonságok

Állapot:
aktív
Tulajdonjog:
Személyesen
Földterület:
663 m2
Talaj típusa:
repülőgép
Hasznos terület:
80 m2
Beépített terület:
80 m2
Alapterület:
60 m2
Állapot:
részben átalakított
Szobák száma:
2
Épület típusa:
vegyes
Berendezés típusa:
részben felszerelt
Terasz:
igen
Pince:
igen
Kamra:
igen
Raktár:
igen
Műhely:
igen
Teljes terület:
100 m2
Segédprogramok:
ano
Víz:
igen
Elektromosság:
igen
Gáz:
igen
Csatornázás:
igen
Víz - A telken:
igen
A telken - kút:
igen
A telken - 230 V:
igen
A telken - csatornázás:
igen
Fűtés - központi:
igen

Mutasd a térképen

Bróker

Anastasiia Finger

GEMINIBROKER

  • Slovensky
  • Deutsch
  • English
  • Pусский

Szívesen adunk tanácsot Önnek