spinner
A weboldal használatával Ön elfogadja a sütik használatát, amelyek jobb szolgáltatásokat nyújtanak számunkra. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný zrekonštruovaný dom v meste Szendrő

Interné ID: 861
Obec: Szendrő
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
39 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný zrekonštruovaný dom v meste Szendrő. V dome sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, predsieň a kúpeľňa s WC. Úžitková plocha domu je 70m2 a plocha pozemku je 1400m2. Na pozemku je aj garáž a ešte jedna stavba slúžiaca ako sklad a nachádza sa v nej kotol na tuhé palivo. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom radiátorov. Okná a dvere sú plastové, podlahy sú plávajúce a v kuchyni a kúpeľni je dlažba. Dom bol postavený z tehál a váľku. Všetky inžinierske siete sú zavedené, na pozemku je aj studňa. Dom je zabezpečený kamerovým systémom. Zariadenie nie je zahrnuté v cene avšak po dohode je možnosť ho odkúpiť.  V obci Szendrő sa nachádza škola, škôlka, pošta, obchody, železiarstvo, bankomat, čerpacia stanica, pekáreň, cukráreň, detské ihrisko, výhliadková veža. Neďaleko obce sa nachádza obľúbená vodná nádrž Rakaca či zatopený lom v Rudabányi a mnoho ďalších turistických možností. Szendrő je od Košíc vzdialené necelých 70km, po rovnej a dobrej ceste, čiže cesta autom môže trvať len 1 hodinu. Od hraničného priechodu Hosťovce/Turňa nad Bodvou je mesto Szendrő vzdialené necelých 30km. 

Cena 39 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
1400 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Szívesen adunk tanácsot Önnek