spinner
A weboldal használatával Ön elfogadja a sütik használatát, amelyek jobb szolgáltatásokat nyújtanak számunkra. Viac info
 

GEMINIBROKER ponúka v obci Martonyi pekný rodinný dom blízko vodnej nádrže Rakaca

Interné ID: 822
Ulica: Volgy ut
Obec: Martonyi
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
26 400 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER ponúka v obci Martonyi pekný rodinný dom blízko vodnej nádrže Rakaca. Táto dedina sa nachádza cca 65km od Košíc po rovinatej ceste. Obľúbená vodná nádrž Rakac sa nachádza len 18 km a na hraničný prechod Hosťovce je 30km. Tento rodinný dom sa nachádza na peknom pozemku s rozlohou cca 1000m2. Tento rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou a bol prispôsobený na spolužitie dvoch generácií. V dome sa nachádzajú 3 izby, dve sú samostatné a jedna je prechodná, dve kuchyne, dve kúpeľne jedna s vaňou a jedna so sprchovacím kútom, chodba a má dva vchody samostatne do každej bytovej jednotky. K domu patrí garáž, sklad, komora a vínna pivnica. Pred domom nie je žiadna výstavba a tak je z domu pekný panoramatický výhľad. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - voda, plyn, elektrina aj kanalizácia. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami a teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom. Okná: drevené (pôvodné). Ihlanová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 26400 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
1000 m2
Zastavaná plocha:
120 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
2
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Szívesen adunk tanácsot Önnek