spinner
A weboldal használatával Ön elfogadja a sütik használatát, amelyek jobb szolgáltatásokat nyújtanak számunkra. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka útulný rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave v tichej obci Fony

Interné ID: 756
Ulica: Fo ut
Obec: Fony
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
27 400 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka   rodinný dom gazdovského typu vo výbornom stave v tichej obci Fony, táto obec sa medzi hradmi Boldogkovaralja a Regéc a od Košíc je vzdialená iba 44km. Tento útulný rodinný domček bol postavený z kameňa cca okolo roku 1942 na rovinatom pozemku o rozlohe 920m2. Majiteľka domu má cit pre zachovanie pôvodných prvkov v rodinnom dome. V dome sa nachádzajú dve izby, kuchyňa, kúpeľňa a oddelené WC. V prednej izbe sú krásne parkety a nachádza sa tam krb. V kuchyni a v zadnej izbe je beton a PVC. V kuchyni sa nachádza plynový sporák ako aj šparhelt na tuhé palivo. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiatormi. Okná a dvere sú nové. V dome práve prebieha maľovanie, takže nový majiteľ si môže tento chutný domček užívať ihneď po kúpe. Pri dome sa ďalej nachádza letná kuchyňa s pecou na pečenie chleba, či pizze, dreváreň. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy: jabloň, slivka, orech, višňa. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 27 400 €Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
920 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Szívesen adunk tanácsot Önnek