Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

PERKUPA - dobrý 2i RD len 50min od Košíc za výhodnú cenu !!

Interné ID: 7010
Ulica: Perkupa
Obec: Perkupa
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
32 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka dobrý sympatický 2i rodinný domček len 50minút od Košíc a necelých 20km od hraníc, čo umožňuje aj denné dochádzanie na Slovensko. Rodinný dom bol postavený v 60tych rokoch z tehál na kamenných základoch a je vo výbornom stave - je úplne suchý a nie je ani popraskaný. Strecha je škridlová, tiež v dobrom stave.

Dispozícia: hlavným vchodom sa dostaneme na podlhovastú terasku, kde je aj vchod do domu. Po vstupe sa ocitneme na chodbe, naľavo je kuchyňa a špajza, na konci chodby je kúpeľňa s WC a dvere napravo vedú do dvoch izieb. Pod domom sa nachádza aj pivnica tvorená z 2 miestností. Podlaha: dlažba a v izbách sú parkety. Kúrenie v dome je zabezpečené radiátormi - nový plynový kotol (2-ročný), ktorý zohrieva aj úžitkovú vodu. Na vykurovanie však je možné použiť aj piecky - dom má 2 komíny. Všetky inžinierske siete sú do domu zavedené: elektrina 240V aj 380V, plyn, voda je zo studne, avšak je možné sa bezproblémov napojiť na obecný vodovod a na obecnú kanalizáciu už je napojený. 

Plocha pozemku je 603m2 + ďalších cca 60m2 záhrady je pred domom a slúži na pestovanie zeleniny. Na upravenom rovinatom pozemku nájdeme aj hospodársku budovu slúžiacu ako sklad/dielňu, v minulosti využívanú na chov zvierat. Na záhrade je aj niekoľko ovocných stromov: jablko, višňa, slivka či hrozno. Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi peknom a pokojnom prostredí, mimo hlavnej cesty v príjemnej časti obce. Výhodou sú veľmi nízke mesačné náklady, pekné tiché prostredie a dostupnosť do mesta. 

Občianska vybavenosť obce Perkupa: v obci sa nachádzajú potraviny, pošta, vlaková a autobusová zastávka, zdravotné stredisko, kostol, krčma, zmrzlináreň, detské ihrisko, kvetinárstvo, škola, škôlka. V susedných obciach je aj čerpacia stanica, lekáreň, pekáreň, cukráreň, futbalové ihrisko.. V okolí je však množstvo zaujímavostí, preto tu možno nájsť rôzne turistické chodníčky a cyklotrasy. Za zmienku stojí napríklad neďaleká vodná nádrž Rakaca - raj rybárov a dovolenkárov (8km), jaskynný komlex Aggtelek ako aj jaskyňa Foldvár v Bódvarákó, morské oko v Jósvafó, najzachovalejší hradný komplex v malebnej obci Martonyi či najväčšia kniha na svete vystavená v obci Szinpetri a ešte mnoho ďalších. 

Cena 32000€

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva,  prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke
+ 421 905 177 704     ALEBO   NONSTOP
mailom na : info@geminibroker.sk

Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
663 m2
Typ zeme:
rovina
Úžitková plocha:
80 m2
Zastavaná plocha:
80 m2
Podlahová plocha:
60 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Počet izieb:
2
Typ budovy:
zmiešané
Typ výbavy:
čiastočne vybavený
Terasa:
áno
Pivnica:
áno
Špajza:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Celková plocha:
100 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Voda - na pozemku - studňa:
áno
Elektrika - na pozemku - 230 V:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Anastasiia Finger

GEMINIBROKER

  • Slovensky
  • Deutsch
  • English
  • Pусский

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti