Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Geminibroker ponúka na predaj objekt v obci Ormosbánya - Maďarsko

Interné ID: 6064
Ulica: Ormosbánya
Obec: Ormosbánya
Okres: Kazincbarcikai
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
16 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj obchodný priestor, resp. objekt na súromné účely v obci Ormosbánya. Od Košíc je obec vzdialená 85km cez hraničný prechod Turňa nad Bodvou/Hosťovce - cesta je dobrá, nenáročná a málo frekventovaná. Od hraničného prechodu Domica je vzdialená necelých 30km.

POPIS: Objekt pozostáva z novej prístavby s plastovými oknami a dverami. Do druhej časti vedú dva vchody, jeden do väčšej miestnosti - predajne a druhý vchod do zadnej miestnosti kde je umývadlo a WC. Všetky IS sú zavedené - elektrina, plyn, voda aj kanalizácia. Pozemok je oplotený a je naň prístup z rôznych strán - 2 brány pre auto. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom. 

CENA: 16 900€

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva,  prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke
+ 421 905 177 704     ALEBO   NONSTOP
mailom na : info@geminibroker.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nedokončený
Celková plocha:
100 m2
Úžitková plocha:
100 m2
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
iné
Vykurovanie:
vlastné

Pozrieť na mape

Maklér

Lucia - ingatlan

GEMINIBROKER

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar
  • English
  • Pусский
  • Deutsch
  • Українська

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti