spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

RD s veľkým pozemkom v meste Szendrő - GEMINIBROKER

Interné ID: 1000
Obec: Szendrő
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
21 400 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom s veľkým pozemkom 4900m2 v meste Szendrő. Dom má rozlohu približne 100m2 a v cene je zahrnuté aj zariadenie. Z terasy je vchod do domu kde sa nachádzajú 2 izby, kúpeľňa s WC, chodba a komora/špajza. Zo zadnej strany domu je vchod do kuchyne, za ktorou je ešte jedna miestnosť. Na stropoch sú veľmi pekné a zachovalé drevené gerendy. Podlahy sú betónové + dlažba a drevené podlahy. Kúrenie je zabezpečené pomocou piecky na drevo. Dom bol postavený z válkov a síce je v pôvodnom, ale dobrom stave. Strecha je škridlová. V dome je zavedená obecná voda a elektrina, plynová prípojka je na pozemku. Kanalizácia - žumpa. V obci však je vybudovaná aj obecná kanalizácia, na ktorú je možné sa pripojiť v prípade potreby. Na pozemku sa nachádza aj studňa a rôzne ovocné stromy: jabloň, hruška, dule, marhule, slivka či hrozno. Za domom sú ďalšie prístavby slúžiace napríklad na skladovanie dreva. Nehnuteľnosť je dobre situovaná, s pekným výhľadom a v dobrej časti obce, navyše z jednej strany nemá bezprostredných susedov. Mesto Szendrő má dobrú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu škola, škôlka, pošta, kostoly, obchody, železiarstvo, bankomat, čerpacia stanica, pekáreň, cukráreň, detské ihrisko, výhliadková veža. Neďaleko obce sa nachádza obľúbená vodná nádrž Rakaca či zatopený lom v Rudabányi a mnoho ďalších turistických možností. Szendrő je od Košíc vzdialené necelých 70km, po rovnej a dobrej ceste, čiže cesta autom môže trvať len 1 hodinu. Od hraničného priechodu Hosťovce/Turňa nad Bodvou je mesto Szendrő vzdialené necelých 30km. 

Cena 21 400 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
4900 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti