spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v Abaújszántó ponúka RD s krásnym výhľadom

Interné ID: 956
Obec: Abaújszántó
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
23 600 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný domček v príjemnej obci Abaújszántó - 56km od Košíc. Pozemok má veľkosť 900m2 a úžitková plocha domu je 70m2. V dome sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC a pred domom je teraska. K domu patrí ešte jedna miestnosť so samostatným vchodom. Podlahy sú betónové + dlažba a plávajúce podlahy. Okná a dvere sú pôvodné, drevené. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynových gamatiek. Dom bol postavený z tehál a strešná krytina je škridlová. Do domu sú zavedené všetky inžinierske siete: voda, elektrika plyn aj obecná kanalizácia. Na pozemku je aj studňa a pivnica. Nehnuteľnosť sa nachádza na krásnom a pokojnom mieste mimo hlavnej cesty a nemá bezprostredných susedov. Na vedľajšom pozemku sa pestuje hrozno čo vytvára príjemné prostredie a z pozemku je krásny výhľad. Na koniec pozemku sa dostaneme schodmi, je to zároveň aj vhodné miesto pre altánok odkiaľ je najkrajší výhľad a aj úplné súkromie. V cene je zahrnuté aj zariadenie.

Cena 23 600 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
900 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti