spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Gönc ponúka priestranný, slnečný 3 izbový rodinný dom

Interné ID: 934
Ulica: Károly Gáspár
Obec: Gönc
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
49 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Gönc ponúka priestranný, slnečný 3 izbový rodinný dom. Tento rodinný dom bol postavený okolo roku 1960 zo zmiešaných kvalitných materiálov na rovinatom pozemku o rozlohe cca 1000 m2. Do domu sa vchádza zo zadnej časti domu. Obytný priestor domu cca 100m2  tvoria dve veľké samostatné izby s parketou, veľká hala - s krbom a tiež  s parketami, chodba, kúpeľňa, oddelené WC a kuchyňa so špajzou. Zo špajze je  východ na povalu a tiež aj do suterénu rodinného domu, kde sa nachádza kotol na tuhé palivo. Suterén je pod celým domom a jedna časť sa využíva ako garáž.  V záhrade je veľa ovocných stromov, veľa bystrických sliviek, hrušky, maliny, jablone, hrozno.   Sedlová strecha je pokrytá  eternitom a je v dobrom stave. Vykurovanie domu je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiátormi. Dom je napojený na vodu, elektrinu a kanalizáciu. Plynová prípojka sa nachádza v záhrade.

Cena 49 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
958 m2
Zastavaná plocha:
110 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti