spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Gönc ponúka pekný 3,5 izbový dom v tichej uličke v centre obce

Interné ID: 933
Ulica: Kossuth utca
Obec: Gönc
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
21 400 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Gönc ponúka pekný 3,5 izbový dom v tichej uličke v centre obce. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa na rovinatom pozemku s rozlohou 867m2. Do domu sú tri vstupy, predným vchodom sa dostaneme do chodby odkiaľ doprava sa dostaneme do veľkej izby, oproti je kúpeľňa a doľava sa dostaneme do priestrannej kuchyne, cez kuchyňu do ďalšej izby s vlastným vstupom a odtiaľ do malej miestnosti, ktorá je momentálne využívaná ako malá izba, no predtým táto miestnosť slúžila ako komora, tiež má vlastný samostatný vstup. Každá miestnosť má komín a je možnosť vlastného vykurovania na tuhé palivo. V kúpeľni sa nachádza vaňa, WC, zdroj teplej vody je elektrickým bojlerom.  V prednej izbe je veľký kachlovec.   Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kamenná. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia

Cena 21 400 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
867 m2
Zastavaná plocha:
150 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti