spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER ponúka chatu s podnikateľskou príležitosťou

Interné ID: 928
Obec: Szalonna
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
165 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka jedinečnú príležitosť kúpiť nádhernú chatu pri brehu jazera Rakaca s prírodným bohatstvom. Chata sa nachádza na miernom kopci s terasou, kde je úplné súkromie a balkón s krásnym výhľadom na jazero. Táto dvojposchodová chata má na prízemí 1 izbu a jedáleň s kuchyňou a špajzou. Na medziposchodí je kúpeľňa a na hornom podlaží je jedna veľká priestranná izba s veľkým balkónom a tu sa ukrýva ešte jedna vyvýšená spálňa. Vykurovanie: plyn. gamatky a krb. Pred touto chatou stojí ešte jedna nehnuteľnosť, ktorá ukrýva skutočný poklad - prameň. Objekt je plne prispôsobený na prevádzkovanie výroby fľaškovanej vody s kompletnou linkou pre plnenie a etiketovanie. Možnosť výroby perlivej vody. Tento prameň má výdatnosť až 6000l na deň. Nový majiteľ kúpou nehnuteľnosti nadobudne do vlastníctva aj tento prameň a môže pokračovať v podnikaní. Samostatne sú objekty nepredajné z dôvodu ochrany tohto prameňa. Na pozemku sa nachádza aj vonkajší bazén, pekný rybník, ohnisko a ovocné stromy (tieto stromy neboli postrekované aby sa predišlo znečisteniu prameňa). Objekt bol postavený v roku 1985 z kvádrov, základy sú kamenné. Všetky inžinierske siete sú zapojené - obecná voda (navyše 2x prameň), elektrina, plyn a obecná kanalizácia. Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi peknom prostredí blízko jazera Rakaca. V blízkej budúcnosti sa bude ešte zveľaďovať prostredie - niekoľko desiatok miliónov eur bolo investovaných do rozvoja turizmu, budú urobené cyklotrasy okolo celého jazera a tiež sa bude zveľaďovať možnosť rekreácie v oblasti. V cene je zahrnuté zariadenie, ktoré je v chate ako aj kompletné vybavenie pre výrobu fľaškovanej vody/minerálky.

Cena 165 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
300 m2
Plocha pozemku:
862 m2
Zastavaná plocha:
220 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
11
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno - 2
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti