spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka nádherný 3podlažný dom v obci Felsőtelekes.

Interné ID: 877
Obec: Felsőtelekes
Okres: Kazincbarcikai
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
105 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka nádherný 3podlažný dom v obci Felsőtelekes. Zastavaná plocha domu je 130m2, úžitková je približne 330m2 a plocha pozemku je 2880m2. Dom bol postavený v roku 1986 z tehál a kvádrov a je zateplený (5cm). Základy sú železobetónové. Strecha je sedlová so strešnou krytinou BRAMAC. Na prvom podlaží je 1izba, kuchyňa, jedáleň, špajza, predsieň, kúpeľňa s WC a technická miestnosť, kde sa nachádza splyňovací kotol na drevo (v dome sú použité medené trubky na kúrenie). Druhé podlažie má samostatný vchod, nachádza sa tam predsieň, 3 izby, balkón, šatník, kuchyňa, špajza a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. Na treťom poschodí sú ďalšie 2 izby. balkón, galéria a kúpeľňa s WC. Okná a dvere sú drevené, podlahy: dlažba, plávajúca podlaha a parkety. Kúrenie - radiátormi. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete: voda (obecná + studňa), elektrika (aj 380V) + solárne panely. Na pozemku sú rôzne ovocné stromy: 4 druhy sliviek, 4 druhy čerešní, 4 druhy jabĺk, 3 druhy hrušiek, dule, hrozno.. Výhodou je umiestnenie domu, z jednej strany nie sú susedia. Časť zariadenia je v cene. V obci sa nachádza aj pizzeria, kaviareň, pošta, zdravotné stredisko, kostol, autobusová zastávka, obchod, múzeum, basketbalové ihrisko, ihrisko určené pre fitness, veľmi zdravý vyvierajúci prameň a v okolí nájdeme obľúbené jazero Rudabánya a v susednej obci je ešte jeden zatopený lom vhodný na kúpanie. 

Cena 105 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
330 m2
Plocha pozemku:
2880 m2
Zastavaná plocha:
130 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
6
Balkón:
áno - 2
Počet kúpeľní:
3
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti