spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Szalaszend ponúka podpivničený 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom

Interné ID: 853
Ulica: Fo utca
Obec: Szalaszend
Okres: Encsi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
38 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Szalaszend ponúka  podpivničený 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom. Tento rodinný dom bol postavený v roku 1967 z tehál, základ domu je kameň a betón. Dom prešiel rekonštrukciou, boli vymenené elektrické a vodovodné potrubia, je nová kuchyňa a kúpeľňa. V dome sa nachádzajú 3 samostatné izby, v dvoch väčších sú parkety a jednej je plávajúca podlaha. V kuchyni je dlažba. Kuchynská linka a rohová lavica so stolom ostáva. V kúpeľni je sprcha, WC a umývadlo. Dom je celý podpivničený, nachádza sa tam letná kuchyňa, sklad, dreváreň s kotlom na tuhé palivo, ktorým sa zabezpečuje vykurovanie rodinného domu. Na pozemku sa nachádza veľká budova, ktorá slúžila na spracovanie dreva. Veľká a slnečná záhrada ponúka možnosť na pestovanie zeleniny, či relaxovanie, výsadbu ovocných stromov. Na pozemku sa nachádza aj pivnica na zeleninu. Okná sú pôvodné drevené, strecha ihlanová s eternitovou strešnou krytinou. Voda je zabezpečená vlastnou studňou, elektrika v dome je 3x32A, dom je napojený na kanalizáciu a plynová prípojka je na pozemku. 

 Cena 38 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
3000 m2
Zastavaná plocha:
200 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti