Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

GEMINIBROKER v Sátoraljaújhely ponúka 7 izbový rodinný dom vhodný aj na penzión

Interné ID: 852
Ulica: Sátoraljaújhely
Obec: Sátoraljaújhely
Okres: Sátoraljaújhelyi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
85 600 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v Sátoraljaújhely ponúka 7 izbový rodinný dom vhodný aj na penzión. Tento nádherný priestranný rodinný dom so 7 izbami, dvoma kúpeľňami bol postavený v roku 1984 z tehál v krásnej lokalite príjemného mestečka Sátoraljaújhely (Slovenské Nové Mesto) s výhľadom na celé mesto. Dom sa nachádza na kopci, teda aj pozemok s rozlohou 2084m2 je mierne svahovitý. Dom je je dvojpodlažný na poschodí sa nachádzajú 4 samostatné izby a kúpeľňa. Na prízemí sa nachádzajú tri izby, kúpeľňa, kuchyňa, špajz a oddelené WC. Do suterénu je možné sa dostať schodiskom z domu, alebo cez garáž , ktorý sa nachádza pod domom. Podlahy v izbách sú partkety, schodisko je drevené. Dom je v pôvodnom stave, okná sú drevené pôvodné. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo, alebo aj kotlom na plyn, ktorý je momentálne nefunkčný. P Plocha: úžitková 260m2, zastavaná 150m2,. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: omietky, tapety.  Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Svahovitý pozemok. Na pozemku sa nachádza aj samostatne stojaca garáž. Za domom sa nachádza ohnisko na opekanie. Pred domom je veľká priestranná terasa. V záhrade sú ovocné stromy a vinič, z ktorého majitelia vyrábajú víno. Asfaltová prístupová cesta. Pod domom sa nachádza aj malá pivnica na zeleninu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Dom je vhodný pre veľkú rodinu, kde sa zmestí aj viac generácií, alebo je priestor aj na vytvorenie a prevádzkovanie penziónu alebo aj pre kancelárske účely. Je potrebná rekonštrukcia, ale dom je v dobrom zachovalom stave.   

Cena 85 600 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
260 m2
Plocha pozemku:
2084 m2
Zastavaná plocha:
150 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
7
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
spoločné

Pozrieť na mape

Maklér

Angelika Fedurcová

GEMINIBROKER

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti