spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Nagyhuta ponúka pekný 2 izbový dom aj na okamžité užívanie

Interné ID: 825
Ulica: Fo ut
Obec: Nagyhuta
Okres: Sátoraljaújhelyi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
19 600 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Nagyhuta ponúka pekný 2 izbový dom aj na okamžité užívanie. Tento rodinný dom bol postavený v roku  1963 na rovinatom pozemku s rozlohou 785m2 v nádhernej obci Nagyhuta. Obec sa nachádza blízko lesa a ponúka obrovské možnosti relaxu, čistého vzduchu, keďže je koncová obec nachádzajúca sa pod lesom. V dome sa nachádza vstupná chodba, dve priestranné izby s parketami, kúpeľňa, kuchyňa a špajza s východom na povalu. Na pozemku sa nachádza garáž, dreváreň a dielňa. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami alebo kachľami. Zdroj teplej vody je elektrický bojlerom. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn aj kanalizácia.

Cena 19 600 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
785 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti