spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Znížená cena!!! GEMINIBROKER ponúka v obci Komjáti 3 izbový dom v tichej uličke aj na trvalé bývanie

Interné ID: 824
Ulica: Malom ut
Obec: Komjáti
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
22 700 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER ponúka v obci Komjáti 3 izbový dom v tichej uličke aj na trvalé bývanie. Tento rodinný dom bol postavený v roku 1950 na rovinatom pozemku s rozlohou 1450m2. Do domu vedú dva vchody. Cez predný vchod sa dostaneme do priestrannej slnečnej verandy, odkiaľ sa dodstaneme do predných dvoch izieb, z ktorých je jedna prechodná. Ďalej sa dostaneme do ďalšej izby, odkiaľ sa dostaneme do kúpeľne a do kuchyne. Pri kúpeľni je miestnosť vhodná na šatník, alebo sklad a z tejto miestosti je aj východ na povalu. Pri kuchyni sa nachádza špajza a z kuchyne je možné vyjsť na dvor zadným vchodom. Pod domom sa nachádza pivnica. Na dvore sa nachádza garáž, studňa, kurín, šopa. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami. Zdroj teplej vody je elektrický bojler. Ihlanová strecha je pokrytá škridľou. Celý dom je je v dobrom stave. Dom sa nachádza v tichej uličke. Dom je kúpou voľný.

Cena 22 700 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
1450 m2
Zastavaná plocha:
120 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti