spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER ponúka v obľúbenej obci GÖNC veľmi pekný 3 izbový dom na okamžité bývanie

Interné ID: 821
Ulica: Vorosmarty
Obec: Gönc
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
33 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER ponúka v obľúbenej obci GÖNC veľmi pekný 3 izbový dom na okamžité bývanie.  Tento rodinný dom bol postavený v tichej uličke  v roku 1950 z kameňa na menšom rovinatom pozemku s rozlohou cca 150m2. Pred šiestimi rokmi dom prešiel rekonštrukciou a bola dostavaná z tehál  zadná izba - pri kuchyni a vtedy bola opravená aj strecha, krytina škridľa. Predná izba - vstupná bola dostavaná v roku 2019 z yporiek a bola vytvorená veľmi príjemná terasa, ktorá vám ponúka v letných dňoch možnosť vychutnania rannej kávy, či príjemné posedenie s rodinou či známymi. Všetky okná sú plastové ako aj vchodové dvere. Interiérové dvere sú tiež nové. Skoro v celom dome je vymenené elektrické vedenie okrem chodby a kuchyne. Úplne nové sú vodovodné a kanalizačné prípojky. Podlaha vo veľkej izbe pri kuchyni je plávajúca, inde je beton a PVC. Kúpeľňa nebola rekonštruovaná, ale je úplne funkčná. Celý dom je vo veľmi dobrom stave, vidno, že sa majitelia starajú o svoju nehnuteľnosť príkladne. Dom je napojený na obecný vodovod, elektrinu a kanalizáciu. Plyn v tejto lokalite nie je. Vykurovanie je zabezpečené krbom na tuhé palivo, ktoré sa nachádza v kuchyni a radiátormi. Zdroj teplej vody je elektrický bojler.  Na menšom upravenom pozemku sa nachádza sklad a garáž.

Cena 33 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
150 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti