spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Károlyfalva ponúka pekný gazdovský dom vhodný na chalupu

Interné ID: 819
Ulica: Rákoczi utca
Obec: Sátoraljaújhely
Okres: Sátoraljaújhelyi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
23 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Károlyfalva ponúka pekný gazdovský dom vhodný na chalupu. Károlyfalva sa nachádza len 8 km od Slovenského Nového Mesta a len 5km od termálneho kúpaliska Végardó v Sárospataku.  Tento rodinný dom bol postavený v roku 1947 z kameňa na rovinatom pozemku s veľkosťou cca 1200m2. V dome prebehla čiastočná rekonštrukcia. Bola urobená nová kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC a bidetom a tiež jedno oddelené WC navyše.  V roku 2015 bola urobená drenáž domu. V dome sa nachádza chodba, oproti vchodovým dverám sa nachádza kúpeľňa, vpravo je predná izba, kde sú dyle a tam je ešte potrebné dokončiť rekonštrukciu stien. V izbe naľavo z chodby sa nachádza veľká kuchyňa. Súčasťou domu sú ďalšie hospodárske miestnosti ako komora, sklad a maštaľ. Vykurovanie domu je zabezpečené kachľovcom a zdrojom teplej vody je elektrický bojler. Na pozemku sa nachádza studňa a tiež pivnica, ale je zavalená. Dom je napojený na obecný vodovod, elektriku (25A), kanalizáciu. Plynová prípojka  sa nachádza  na pozemku. Škridlová sedlová strecha nad domom je vo veľmi dobrom stave. Nad hospodárskou časťou bude treba časom vymeniť latovanie.  Zariadenie domu nie je v cene, no je možné sa dohodnúť na odkúpení. V okolí obce je možnosť využiť neďaleké kúpalisko, cyklotrasy, či množstvo turistických atrakcií. 

Cena 23 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
1200 m2
Počet izieb:
1
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti