spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Martonyi ponúka dom na okamžité bývanie

Interné ID: 815
Ulica: Fő utca
Obec: Martonyi
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
38 100 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Martonyi ponúka dom na okamžité bývanie. Tento rodinný dom je vo veľmi dobrom stave, bol postavený v roku 1954 z kameňa, tehál a vaľkov na rovinatom pozemku s rozlohou 2642m2. V dome sa nachádzajú 3 priestranné izby, kúpeľňa, kuchyňa,  špajza a chodba. Z chodby s kamennou podlahou sa vchádza do kúpeľne, do kuchyne odkiaľ sa dostaneme do špajze a do jednej izby, kde sú parkety a ďalej do izby - beton, koberec, cez ktorú sa dostaneme do veľkej spálne s nádhernými parketami. Okná a vchodové dvere sú plastové, vnútorné dvere sú drevené. Kúpeľňa je z roku 1973, ale je v zachovalom stave. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami, plyn bol do domu zavedený v roku 1996. K domu prislúchajú hospodárske budovy, stodola, komora, maštaľ, letná kuchyňa, garáž. Tento rodinný dom je vybavený klimatizáciou a alarmom. Zariadenie domu nie je v cene, ale je možné sa dohodnúť.  Dom je napojený na všetky inžinierske siete - voda, elektrina, kanalizácia, plyn. Dom sa nachádza v tichej a veľmi peknej časti obce.ň

Cena 38 100 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
2642 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti