spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Szalonna - dobrý RD blízko Rakace - GEMINIBROKER

Interné ID: 1002
Obec: Szalonna
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
45 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Szalonna - len 2km od obľúbenej vodnej nádrže Rakaca. K domu patrí rovinatý pozemok s veľkosťou 1200 m2. Z príjemnej terasy sa dá vojsť do domu 2 vchodmi. Zadným vchodom sa dostaneme do kuchyne, nasleduje obývačka a potom chodba, do ktorej vedie aj predný vchod. Z chodby je zas prístup do priestrannej kúpeľne s rohovou vaňou a WC a do druhej, prednej izby. Ďalšia miestnosť so samostatným vchodom na konci domu môže slúžiť napríklad ako sklad, prípadne po úprave aj ako hosťovská izba. Pod prednou izbou je pivnica. V dome sú plastové dvere, okná sú však pôvodné, drevené no v dobrom stave. Podlahy sú betónové + dlažba a plávajúce podlahy. Stropy: sadrokartón a v kuchyni sú krásne zachovalé drevené gerendy. Kúrenie je zabezpečené pomocou 2ks klimatizácie, zároveň je možné používať piecku na tuhé palivo. Dom je postavený z válkov a je v dobrom stave, strecha je sedlová so škridlovou strešnou krytinou. Za domom je postavená prístavba vhodná na skladovanie dreva či chov zvierat a údiareň. Do domu sú zavedené všetky inžinierske siete (obecná voda, elektrina, kanalizácia), okrem plynu - plynová prípojka je pred domom. Je urobená nová elektroinštalácia, no len v jednej polovici domu. Na pozemku je aj studňa. Kuchynské zariadenie ostáva a je v cene, ostatné je možné po dohode s majiteľom odkúpiť. Obec Szalonna je vzdialená 65km od Košíc a cesta autom trvá menej než hodinu, navyše po dobrej, väčšinou rovnej ceste. Od hraničného priechodu Turňa nad Bodvou/Hosťovce je vzdialená len 25km. Nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlavnej cesty vo veľmi sympatickom a kľudnom prostredí, vhodnom pre relax a odpočinok s množstvom turistických ale aj rekreačných príležitostí v okolí (je tu napríklad jaskynný komplex Aggtelek uprostred ktorého stojí 800-ročný kaštieľ, vyhliadková veža v Szendrő, Törley - kaštieľ v obci Galvács, najzachovalejší kláštorný komplex Pálos kolostor v malebnej obci Martonyi, obľúbená vodná nadrž Rakaca s možnosťou rybárčenia, zatopený lom s jantárovo modrou vodou či zaujímavé múzeá vhodné aj pre deti v slávnom banskom meste Rudabánya, za zmienku stojí aj morské oko v obci Jósvafő a múzeum s vystavenou najväčšou knihou na svete v obci Szinpetri. Športovcov poteší basketbalové, tenisové, prípadne futbalové ihrisko a cyklotrasy). Obec Szalonna patrí k tým menším obciam, no nachádza sa tu obchod, pošta, škola, škôlka, kostol, novootvorená pekáreň či autobusová zastávka. V neďalekom meste Szendrő však nájdeme aj čerpaciu stanicu, bankomat, cukráreň, rôzne obchody, železiarstvo, zdravotné stredisko, políciu, hasičov, nové detské ihrisko a ešte omnoho viac.

Cena 45 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
1200 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti