spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER - 5I chalupa pri vodnej nádrži Rakaca v Meszes - Maďarsko

Interné ID: 995
Obec: Meszes
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
13 700 €

Popis nehnuteľnosti

GEEMINIBROKER Vám ponúka príjemnú chalúpku v obci Meszes pri vodnej nádrži Rakaca. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 125m2 sa nachádza v krásnom a pokojnom prostredí a za pozemkom veľkým 753m2 tečie rieka, ktorá sa vlieva do Rakace (dom však nikdy nebol zatopený)! Zadná časť domu bola postavená v roku 2006 z tehál a na dome bolo urobená čiastočná rekonštrukcia. Strecha bola opravená a škridla bola nanovo položená, bola urobená aj izolácia. Okná v zadnej časti domu sú vymenené za plastové a podlahy sú plávajúce. V prednej časti sú pôvodné drevené okná, avšak v dobrom stave a podlahy sú všade betónové. Všetky inžinierske siete sú do domu zavedené: obecná voda + studňa na pozemku, elektrina - je vymenená, plyn aj kanalizácia. Kúrenie je v dome možné funkčnými plynovými gamatkami alebo pieckami. V zadnej časti sa nachádza obývačka, kúpeľňa s WC a podkrovná izba. Z obývačky je možné sa dostať zadným vchodom na terasu, odkiaľ je vstup do samostatnej miestnosti, ktorá môže byť taktiež obytná. V prednej, pôvodnej časti domu z roku 1930 sa nachádzajú 2 izby a kuchyňa s veľkou hlinenou pecou a tiež na pečenie chleba. Na stropoch sú zachovalé drevené gerendy. V súčasnosti sa plánuje zveľadenie tejto rekreačnej oblasti vodnej nádrže Rakaca, ktorú v súčasnosti zväčša využívajú rybári - z investovaných eurofondov by mali vybudovať cyklistické chodníky či pláže a celkovo upraviť prostredie pre podporu turizmu a rekreácie.

Cena 13 700 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
125 m2
Plocha pozemku:
753 m2
Zastavaná plocha:
125 m2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti