spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Budova v historickom centre Košíc - GEMINIBROKER

Interné ID: 973
Ulica: Vrátna
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Ostatné
Typ: Predaj
650 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka budovu v historickom centre mesta Košice, na ulici Vrátna 8, Košice - Staré Mesto. Úžitková plocha je 238m2 a sú zavedené všetky IS: voda, elektrika, plyn aj kanalizácia. Ponuka je vhodná pre podnikateľov na investičné účely.  Na prízemí sa nachádzajú 4 miestnosti + hala, kúpeľňa a chodba ktorou sa dá dostať na horné podlažie a taktiež do podzemnej časti. Na hornom poschodí sa nachádza jedna väčšia miestnosť pod strechou a teraska. V podzemnej časti sú pivnice a je tam zavedená voda, elektrika aj kanalizácia. Tieto priestory by mohli byť vhodné napríklad na vybudovanie nového baru. V budove je kúrenie zabezpečené plynovými gamatkami, navyše sú v budove 4 komíny. Strecha je vymenená - škridlová krytina. K budove patrí jedno parkovacie miesto. 

Cena 650 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva, asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme