spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Fony ponúka 2 izbový vidiecky domček

Interné ID: 932
Ulica: Szabadság tér
Obec: Fony
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
28 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Fony ponúka 2 izbový vidiecky domček. Tento domček  je postavený z kameňa na menšom pozemku s rozlohou cca 440m2. Dom prešiel v interiéri čiastočnou rekonštrukciou. V dome bolo vymenené elektrické vedenie, vodovodné a kanalizačné prípojky. Kúpeľňa je úplne nová, so sprchovacím kútom, WC, umývadlom a elektrickým bojlerom. V dome sa nachádzajú dve izby, kuchyňa, chodba a špajza. V jednej izbe je plávajúca podlaha, v strednej izbe je pekný kameň, inde je nová dlažba. Okno v kuchyni je plastové, inde sú ddrevené. Na pozemku sa nachádza pivnica, letná kuchyňa a skladové priestory. Exteriér domu ako aj vedľajšie stavby čakajú na rekonštrukciu. Obec je veľmi obľúbená z dôvodu blízkosti ku slovenským hraniciam a tiež z dôvodu blízkosti lesov a prírody.  Konštrukcia objektu: kamenná. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: eternit. Mierne svahovitý pozemok. . Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.

Cena 28 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
56 m2
Plocha pozemku:
440 m2
Zastavaná plocha:
70 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti