spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 chaty na totálnej samote s pozemkom 1,9ha

Interné ID: 918
Obec: Abod
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
21 100 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 chaty v obci Abod, chaty sú predajné aj samostatne. Tieto dve chaty sa nachádzajú v lese neďaleko od seba, sú v úplne odľahlom prostredí v neobývanej časti mimo obce. Ponuka je vhodná najmä pre poľovníkov, či ľudí hľadajúcich naozajstnú totálnu samotu, Zvýhodnená cena pri kúpe oboch chát spolu je  45 000 €. 

Prvá chata má plochu 18x10m a prináleží k nej pozemok 1667m2. V chate sú 2 izby, kuchyňa, špajza, 2 kúpeľne (vaňa aj sprcha) a nachádza sa tu aj jedna veľká miestnosť s 4 WC (v minulosti v tejto miestnosti prebiehalo vyučovanie). V dome sú drevené okná, podlahy sú betón, dlažba a parkety. Vykurovanie je zabezpečené pomocou elektrického kotla a radiátorov - sú použité medené trubky. Chata je postavené z tehál, jedna časť je z válkov, 60cm steny. Strecha je škridlová, v dobrom stave, bola robená pred 10rokmi. V dome je zavedená obecná voda, elektrika a kanalizácia. 

Cena: 21 100€

Druhá chata je menšia, má 100m2 avšak prináleží k nej pozemok 17 000m2. V chate sú 2 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a oddelené WC. Podlahy sú betónové + parkety. Kúrenie - krb. Konštrukcia je kamenná a základy sú betónové. Chata má zapojené taktiež všetky inžinierske siete (obecná voda, elektrika, kanalizácia) okrem plynu. Na pozemku je aj studňa. 

Cena: 24 900€Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
270 m2
Plocha pozemku:
18667 m2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
3
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti