spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka dom v Moldave nad Bodvou

Interné ID: 895
Obec: Moldava nad Bodvou
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka dom v Moldave nad Bodvou. Dom so zastavanou plochou 110m2 je kompletne podpivničený a nachádza sa na rovinatom pozemku s veľkosťou 1100m2, kde je aj jedna voľne stojaca garáž. Druhý pozemok nachádzajúci sa niekoľko metrov od domu má 400m2 a sú na ňom 2 väčšie garáže, ktoré sú tiež úplne podpivničené. V dome sú 4 izby, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a s WC, samostatné WC, chodba a ešte jedna miestnosť ktorú je možnosť využiť napríklad ako šatník či menšiu izbu. V dome sú plávajúce podlahy a dlažba, steny - stierky, okná a vchodové dvere sú plastové, ostatné dvere sú drevené. Kúrenie - plynovým kotlom - radiátory. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete - voda, elektrika, plyn aj kanalizácia. Dom je postavený z tehál, strecha je plechová. V dome je nainštalovaný bezpečnostný systém - alarm a na dome je kamerový systém. Nehnuteľnosť je možné v budúcnosti využiť aj na developerské projekty (v susedstve je nový penzión Poľovník a v blízkej budúcnosti má mesto v pláne vysťahovať neprispôsobivých obyvateľov a tým zvýšiť hodnotu danej nehnuteľnosti a zároveň aj zlepšiť prostredie v ktorom sa dom nachádza. V tejto oblasti sa budú v budúcnosti realizovať rôzne ďalšie developerské projekty). 

Cena je na vyžiadanie v realitnej kancelárii. 

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
1500 m2
Zastavaná plocha:
160 m2
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti