Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

GEMINIBROKER ponúka v obci Regéc veľmi pekný 2 izbový rodinný dom

Interné ID: 892
Ulica: Regéc
Obec: Regéc
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
45 300 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER ponúka v obci Regéc veľmi pekný 2 izbový rodinný dom.  Tento rodinný dom bol postavený z kameňa a tehál v roku 1945 na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 958m. Obytná plocha domu je cca80m2. V dome sa nachádza priestranná vstupná veranda, kuchyňa, kúpeľňa a dve izby. V prednej izbe sú parkety, v zadnej PVC a koberce. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi pieckami na tuhé palivo a olejovými radiátormi.  V kuchyni sa nachádza sporák, no voda v kuchyni nie je zavedená. Súčasťou domu je letná kuchyňa, kde sa nachádza vodovod, drez na umývanie riadu a špajza. Súčasťou domu je garáž. Pod domom sa nachádza pivnica z prednej strany, kde sa nachádza aj pec, ktorá sa kedysi využívala na pečenie chleba a varenie. Na pozemku sa nachádza krásny veľký orech a ovocné stromy.  V dome je zavedená voda a elektrina, plyn v obci nie je a kanalizácia je riešená formou žumpy. Dom je vo veľmi dobrom zachovalom stave a po kúpe je možné ju ihneď využívať. Sedlová eternitová strecha je tiež v dobrom stave. 

Cena 45 300 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
958 m2
Zastavaná plocha:
120 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
žumpa
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Angelika Fedurcová

Angelika Fedurcová

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti