spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 domy na jednom pozemku v obci Felsőtelekes

Interné ID: 870
Obec: Felsőtelekes
Okres: Kazincbarcikai
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
16 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 domy na jednom pozemku v obci Felsőtelekes. Veľkosť pozemku je 1968m2. Vo väčšom dome napravo sa nachádzajú 3 izby, balkón, predsieň, kuchyňa, špajza a kúpeľňa s WC. Pod domom je pivnica - 20m2. Plocha domu je približne 100m2. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete (voda, elektrika - aj 380V, kanalizácia), okrem plynu - plynová prípojka je pri dome. Kúrenie - elektrické a piecka. V druhom menšom dome s plochou cca 70m2 je 5 miestností. Je tam zavedená elektrika a je tam aj komín. Jedna miestnosť zatiekla avšak strecha už je opravená, no zvnútra je potrebné to upraviť. Domy boli postavené v roku 1956 z tehly a valkov na kamennom základe. Za domom je garáž a ešte jedna vínna pivnica pod zemou. Na pozemku sa nachádza aj studňa, v ktorej je dostatok vody a množstvo rôznych ovocných stromov - 5 druhov jabĺk, hruška, rôzne slivky, dule,.. Veľkou výhodou sú nízke mesačné náklady (zhruba 30€ mesačne na 1 osobu). Takmer všetko zariadenie je zahrnuté v cene. V obci sa nachádza aj pizzeria, kaviareň, pošta, zdravotné stredisko, kostol, autobusová zastávka, obchod, múzeum, basketbalové ihrisko, ihrisko určené pre fitness, veľmi zdravý vyvierajúci prameň a v okolí nájdeme obľúbené jazero Rudabánya a v susednej obci je ešte jeden zatopený lom vhodný na kúpanie. 

Cena 16 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
170 m2
Plocha pozemku:
1968 m2
Počet izieb:
8
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti