Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v malebnej obci Martonyi

Interné ID: 846
Ulica: Martonyi
Obec: Martonyi
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
15 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj rodinný dom vhodný aj na bývanie v malebnej obci Martonyi. Zastavaná plocha objektu je 207m2 a k nemu prináleží pozemok veľký 682m2. Táto nehnuteľnosť v minulosti slúžila na podnikateľské účely, následne sa v jednej časti istú dobu bývalo, no v súčasnosti je dom dlhšiu dobu neobývaný. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom - radiátory. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete: voda (aj studňa), elektrika (230V aj 380V), plyn a kanalizácia. Dom bol postavený z tehly a z kameňa. Po určitej úprave sa dom dá používať aj na trvalé bývanie. Výhodou sú nízke mesačné náklady a v blízkosti je obchod.

Cena 15 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
207 m2
Plocha pozemku:
682 m2
Zastavaná plocha:
207 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Lucia - ingatlan

Lucia - ingatlan

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar
  • English
  • Pусский
  • Deutsch
  • Українська

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti