spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Szögliget pekný 3 izbový rodinný dom

Interné ID: 826
Ulica: Fo ut
Obec: Szögliget
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
29 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Szögliget pekný 3 izbový rodinný dom . Tento rodinný dom bol postavený z kameňa a kvádrov na peknom rovinatom pozemku s rozlohou cca 1600m. Pozemok je priamo pod lesom a cez pozemok tečie malý potok. V dome sa nachádzajú 3 izby, kuchynský kút, jedáleň, špajza a kúpeľňa. Dom má dva vchody a predným vchodom sa dostaneme na veľkú verandu, zadným do kuchyne. Pod domom sa nachádza garáž a pivnica. Na pozemku sa nachádzajú skladové priestory, dreváreň. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovými gamatkami alebo aj lokálnymi pieckami na tuhé palivo. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn aj kanalizáciu. Okná sú pôvodné drevené. Podlaha je v dome kameň, betón PVC a v kúpeľni dlažba. Dom je vo výbornom stave a po miernej rekonštrukcii môže slúžiť novému majiteľovi ako víkendová chalupa ale aj ako dom na trvalé bývanie v lone krásnej prírody národného parku Agtelek. 

Cena 29 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
1600 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti