spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci HIDASNÉMETI ponúka 5 izbový rodinný dom vo veľmi dobrom stave vhodný na okamžité bývanie

Interné ID: 823
Ulica: Fo út
Obec: Hidasnémeti
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
74 400 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci HIDASNÉMETI ponúka 5 izbový rodinný dom vo veľmi dobrom stave vhodný na okamžité bývanie. Tento rodinný dom bol postavený z yporiek v roku 1985 na rovinatom pozemku s rozlohou 770m2. v tomto priestrannom rodinnom dome sa na prízemí nachádza veľká vstupná hala odkiaľ sa dostaneme do dvoch veľkých izieb s parketami, kuchyne, ktorá sa delí na  kuchynský kút, špajzu a jedáleň, do kúpeľne s vaňou. Z tejto haly vedú schody do suterénu, ktorá je pod celým domom a aj do garáže. Tiež schodmi sa dostaneme do medziposchodia, kde sa nachádza jedna izba - spálňa- beton-koberec a ďalej do podkrovia kde sa nachádzajú dve detské izby takisto je tam beton a koberec, jedna je s loggiou a tiež je odtiaľto prístup do skladového priestoru pod strechou. Z garáže sa dostaneme do záhrady a do dielne. Tento rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave. Okná a dvere sú drevené. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiátormi, ktoré sú odmontované, lebo už boli deravé. Namontovanie nových radiátorov už čaká na nového majiteľa. Ihlanová strecha je pokrytá eternitom.  Na pozemku sa nachádza aj vŕtaná studňa. Dom je napojený na obecný vodovod a elektrinu, plynová prípojka a kanalizačná prípojka je na dvore.

Cena 74 400 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
200 m2
Plocha pozemku:
770 m2
Zastavaná plocha:
170 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme