spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Szalaszend ponúka 2 domy za 1 cenu

Interné ID: 818
Ulica: Fo ut
Obec: Szalaszend
Okres: Encsi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
26 800 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Szalaszend ponúka 2 domy za 1 cenu. Na veľkom pozemku s rozlohou 3000m2, kde v zadnej časti pozemku tečie potok sa nachádzajú dva domy. V staršom dome gazdovského typu sa nachádzajú tri izby, kuchyňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a umývadlom, WC je oddelené. Okná sú drevené pôvodné. V jednej izbe sú parkety, v jednej beton a PVC, v kuchyni a kúpeľni je dlažba. Sedlová strecha je pokrytá škridľou. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi pieckami. V rokoch 2006-2007 boli vymenené elektrické a vodovodné rozvody. V dome, ktorý bol postavený z tehál v roku 2005 sa nachádza veľká hala s kuchyňou, kúpeľňa a dve izby. Ihlanová strecha je pokrytá strešnou krytinou - ONDULINE, ktorá už potrebuje opravu. Na pozemku sa nachádza studňa, pivnica aj plynová prípojka. 

Cena 26 800 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
3000 m2
Počet izieb:
5
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti