spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER ponúka v Boldogkőváralja trojizbový dom vhodný na chalupu

Interné ID: 817
Ulica: Ady Endre
Obec: Boldogkőváralja
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
29 600 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER ponúka v Boldogkőváralja trojizbový dom vhodný na chalupu. Tento rodinný dom bol postavený cca v roku 1940 na rovinatom pozemku s rozlohou cca 590m2 z kameňa. V dome sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou, WC a umývadlom. Podlahy v izbách sú drevené dyle, inde je kameň. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovými gamatkami a pieckami na drevo. Okná sú drevené vo výbornom stave. V dome je zavedená voda, elektrina a plyn. Kanalizácia v obci nie je, na pozemku sa nachádza žumpa. Dom je vo veľmi dobrom zachovalom stave. Škridľová sedlová strecha je tiež v dobrom stave. Dva komíny sú nové.  K domu je možné prikúpiť vedľajší pozemok s rozlohou cca 60m2. 

Cena 29 600 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
590 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti